Adaptacja jest z pewnością trudnym, lecz nieuniknionym procesem w pierwszych momentach żłobkowych. Często okazuje się być trudniejsza dla rodziców i opiekunów, niż samych dzieci. Dlatego bardzo ważne jest pozytywne nastawienie.


Pragniemy, aby żłobek stał się drugim domem najszybciej jak to możliwe, dlatego ważne jest dla nas otrzymanie szczegółowych informacji o dziecku, a także wyposażenie dziecka w obowiązującą wyprawkę, dzięki której poczuje się u nas jeszcze bezpieczniej.

W jaki sposób zapisać dziecko do żłobka?

Dostępność miejsc

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czy żłobek dysponuje wolnymi miejscami. Nabór prowadzimy w sposób ciągły. Wolne miejsca pojawiają się również w trakcie trwania roku.

Formalności

W przypadku wolnych miejsc, pobierz i wypełnij „Wniosek o przyjęcie” zamieszczony w zakładce „Do pobrania” i dostarcz go do żłobka (osobiście lub drogą pocztową). Bardzo ważne jest dla nas jak najlepsze poznanie przyszłego żłobkowicza. Pozostałe dokumenty uzupełniamy po potwierdzeniu wolnego miejsca.

Adaptacja

Przed rozpoczęciem pełnego żłobkowania ustalimy termin i przebieg adaptacji dziecka. Adaptację rozpoczynamy we wtorek ostatniego tygodnia miesiąca.